Rodiče dětí 3. běhu, kteří mají zájem nechat své dítě otestovat PCR testem na Zdravotním středisku ŽĎAS, mají možnost nahlásit potřebné údaje na sekretariátu telefon 566 64 2577 nebo 566 64 3156
   

Rekreační středisko se nachází v krásném prostředí v prostředí Českomoravské vysočiny v těsném sousedství rozlehlého lesního Zuberského rybníka.

Vzdálenost 4 km od centra letní i zimní turistiky, Nového Města na Moravě, můžete lehce překonat po silnici nebo vlakem na zastávku Olešná.

Provoz střediska je celoroční. Největší využití střediska je již tradičně v období školních prázdnin, kdy se toto středisko proměňuje na letní dětský tábor

Zvláště výhodné je středisko pro sportovní a turistické pobyty,pro školy v přírodě, seznamovací školní pobyty, ozdravné dětské pobyty a školní výlety, školení a další firemní akce.

Velkou předností střediska a jeho pružná kapacita - 15 až 200 ubytovaných osob. Lze ho využít i pro soukromé účely (svatby, svátky, rodinné oslavy při životních výročích apod.).

Středisko je vybaveno zděnými chatkami s vlastním vytápěním a sociálním zařízením, novými čtyřlůžkovými dřevěnými chatkami s podlahovým vytápěním a dalšími chatkami určenými především pro letní dětský tábor o prázdninách. V hlavní budově je umístěna prostorná jídelna a společenská klubovna s barem.

Hladina Zuberského rybníka se přímo nabízí k provozování nejrůznějších vodních sportů. V areálu střediska najde každý návštěvník prostor prakticky pro všechny míčové kolektivní hry.

Pro milovníky přírodních krás je Zubří východiskem turistických tras do všech částí Žďárských vrchů. V zimním období prověří zdatnost rekreantů množství upravených lyžařských stop. Blízkost Nového Města na Moravě k tom ostatně dodává jako středisko zimních sportů ty nejlepší předpoklady.

   
© Rekreace-Zubří