WIFI

WIFI

Celý areál je pokrytý Wi-fi signálem

 Cyklotrasy v okolí

Cyklotrasy v okolí

 Pěší turistika

Pěší turistika

 Přírodní koupání

Přírodní koupání

Areál leží přímo u Zuberského rybníka

 Běžkařské trasy

Běžkařské trasy

Hned u střediska můžete nasednout do pravidelně udržované stopy Bílé magistrály.

 Sjezdovky v okolí

Sjezdovky v okolí

Do Ski Harusák dorazíte do 10 minut

Rekreační středisko Zubří

Rekreační středisko se nachází v krásném prostředí v prostředí Českomoravské vysočiny v těsném sousedství rozlehlého lesního Zuberského rybníka.

Vzdálenost 4 km od centra letní i zimní turistiky, Nového Města na Moravě, můžete lehce překonat po silnici nebo vlakem na zastávku Olešná.

Provoz střediska je celoroční. Největší využití střediska je již tradičně v období školních prázdnin, kdy se toto středisko proměňuje na letní dětský tábor

Zvláště výhodné je středisko pro sportovní a turistické pobyty,pro školy v přírodě, seznamovací školní pobyty, ozdravné dětské pobyty a školní výlety, školení a další firemní akce.

Velkou předností střediska a jeho pružná kapacita - 15 až 200 ubytovaných osob. Lze ho využít i pro soukromé účely (svatby, svátky, rodinné oslavy při životních výročích apod.).

Středisko je vybaveno zděnými chatkami s vlastním vytápěním a sociálním zařízením, novými čtyřlůžkovými dřevěnými chatkami s podlahovým vytápěním a dalšími chatkami určenými především pro letní dětský tábor o prázdninách. V hlavní budově je umístěna prostorná jídelna a společenská klubovna s barem.

Hladina Zuberského rybníka se přímo nabízí k provozování nejrůznějších vodních sportů. V areálu střediska najde každý návštěvník prostor prakticky pro všechny míčové kolektivní hry.

Pro milovníky přírodních krás je Zubří východiskem turistických tras do všech částí Žďárských vrchů. V zimním období prověří zdatnost rekreantů množství upravených lyžařských stop. Blízkost Nového Města na Moravě k tom ostatně dodává jako středisko zimních sportů ty nejlepší předpoklady.

Nabídka ubytováníSpokojení hosté

Aktuálně